Türkiye’de toptan askeri kumaş imalatı yapan firmalardan birisi olan Vogel Tekstil, on yılları aşkın tecrübesiyle toptan askeri kumaş imalatında Türkiye’deki lider firmalardan birisi olma özelliğini sürdürüyor.

Toptan Askeri Kumaş İhtiyaçlarınız İçin Vogel’i Seçin

Askeri kumaş imalatında yıllardır faaliyet gösteren Vogel, yurt içi ve yurt dışında pek çok firmaya askeri kumaş tedarik ediyor. Tekstilkent’ teki depo ve ofisinden Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Vogel, müşterilerinin toptan askeri kumaş ihtiyacını gidermek için zaman zaman personeliyle Türkiye’nin her köşesini dolaşıyor.
Denizli’den Antep’e , Kars’tan Edirne’ye kadar geniş bir çeperde toptan askeri kumaş ürünleri satan Vogel Tekstil, yurt dışı pazarında da faaliyetlerini sürdürüyor.

Pek çok Asya ve Avrupa ülkesiyle iş bağlantısı olan Vogel Tekstil, Pakistan’dan Almanya’ya kadar ürün tedarik edebiliyor. Toptan askeri kumaş ve asker malzemeleri tedarik etmenin yanı sıra toptan askeri patch ürünlerini de kendi üretim bandında imal ediyor.
Vogel Tekstil olarak, Türkiye’de üretilen askeri kumaş ve askeri patch ürünleri yurtiçi ve yurt dışı pazarda Vogel’i ve Türkiye’yi askeri kumaş ve askeri malzemeler alanında temsil ettiği için ürettiğimiz her askeri kumaş ve askeri patch ürününe büyük hassasiyet gösteriyoruz.


Toptan askeri kumaş imalatında yılların tecrübesi ile tanışmak için Vogel’ e ulaşın.


Ürettiğimiz her askeri kumaş ve askeri malzemeye çalışmamızın sonucu ortaya çıkan eser olarak bakıyoruz.
Bu sebepledir ki müşterilerimizin toptana askeri kumaş ve toptan askeri malzeme ihtiyacına cevap verirken onların memnuniyeti bizim için çok önemli.

Hangi desende askeri kumaşlar üretiyoruz?

Yıllardır toptan askeri kumaş imalatı yapan bir firma olarak,
her desen ve renkte askeri kumaş üretebiliyoruz.
Amerikan Karacı deseni askeri kumaş, Amerikan havacı deseni askeri kumaş, Türk komando deseni askeri kumaş, Türk karacı deseni askeri kumaş, Türk havacı deseni askeri kumaş, Jandarma askeri kumaş vb birçok askeri kumaş desenlerinin imalatını yapıyoruz.

blog-1a

High Contrast

Toptan askeri kumaş imalatımızla ilgili daha fazla bilgi almak ve her türlü toptan askeri kumaş ihtiyacınız için Bizimle İletişime Geçin.


vogeltactical

Vogel Tactical toptan perakende ürün satış temsilcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir