Askeri Kumaşta Vogel Kalitesi

Vogel olarak askeri kumaşta dünya standartlarını yakalamanın gurunu yaşıyoruz.

Bir aile şirketi olarak kurulan Vogel Spor Tekstil Dış ve İç Tic. Ltd. Şti. on yıllardır askeri kumaş ve kamuflaj sektöründe hizmet vermekte. Askerimizi kaliteli ürünle buluşturmak için Türkiye genelinde birçok perakendeciye ve tekstil atölyesine toptan askeri kumaş ve toptan kamuflaj tedariği sağlıyoruz.

Vogel Tekstil olarak Tesktilkent’te bulunan depo ve atölyemizde çeşitli askeri malzemeleri kendi üretim bandımızda geliştiriyoruz. Askeri patch ve kauçuk etiket üretiminde Türkiye’nin en hızlı ve gelişmiş üretim bandına sahip olan Vogel, ayakkabı,mobilya, tekstil ve daha birçok sektörün kauçuk etiket ihtiyacını günlük
2 000 ad kapasiteli pvc-kauçuk etiket üretim bandında karşılayabiliyor.

Vogel Tekstil olarak askerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiriyoruz. Bu minvalde piyasaya sürdüğümüz Vogel Asker Botu uygun fiyatı ve dayanıklı yapısıyla askerlerimizin tercihi olurken perakende askeri ürün satan müşterilerimizin de satışlarını artırmış oldu.

 

HİKAYEMİZ

Vogel olarak askeri kumaşta dünya standartlarını yakalamanın gurunu yaşıyoruz.
Bir aile şirketi olarak, 30 yılı aşkın konfeksiyon ticareti tecrübesinin sonunda kurulan Vogel Spor Tekstil Dış ve İç Tic. Ltd. Şti gün itibariyle Türkiye’de ve dünya çapında birçok farklı noktaya toptan askeri kumaş, askeri patch ve toptan askeri malzeme tedariği sağlıyor.

Vogel Tekstil kendi üretim bandında ürettiği askeri patch ve kauçuk etiket ürünlerini Türkiye ve dünya piyasasına satıyor. Vogel markalı askeri botlar ile Vogel tekstil askeri bot alanında ihtiyaç olan orta fiyatlı-iyi kaliteli ürün açığına da çözüm oldu.
Toptan askeri kumaş, askeri malzeme, askeri bot, askeri patch veya kauçuk etiket üretimi ihtiyaçlarınız için Vogel tecrübesiyle tanışın.

 

Lütfen yazı giriniz

Lütfen yazı giriniz

Hacı Hüseyin Duman kendi konfeksiyon dükkanını açar.

Hikayemiz Vogel Tekstil’in kurucusu İbrahim Duman’ ın dedesi Hacı Hüseyin Duman’ın eşi Fatma Hanım’la birlikte evdeki güğümleri satarak Çanakkale’den İstanbul’a gelmeleriyle başlıyor.
Hacı Hüseyin Duman 1970 yılında eşiyle birlikte İstanbul’a geldiğinde …’da esli bir Ermeni apartmanında tek gözlü bir daire tutarlar.
Hüseyin Duman daha önce İstanbul’da hafızlık eğitimi alırken tanıştığı arkadaşları vasıtasıyla Mahmutpaşa’ da bir konfeksiyoncu dükkanında çırak olarak işe başlar.
Kısa sürede işi öğrenen Hacı Hüseyin Duman, önce tezgahtar olur, daha sonra da şehir dışındaki müşterilerle alışverişi sürdürmek üzere pazarlama müdürü olarak görev yapar.